Little Boss Baby Spa & Massage / Eskişehir
Close

Hakkımızda

5 aylık bir bebeğe sahip birer anne baba olarak çıktığımız bu yolda bilmenizi isteriz ki, kendi bebeğimiz için ne düşünüyorsak nasıl olmasını istiyorsak aynı şeyleri sizlerin bebekleri için de düşünüyoruz ve istiyoruz. Bundan dolayı uzun zamandır araştırıyoruz.

little boss baby spa- acilis

Onlar için en hijyenik, en kaliteli ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Merkezimizde bebeğiniz öğrenmenin, ilerlemenin ve eğlenmenin yanı sıra kendi başına hareket etmenin bolca özgürlüğünü bulacak.

Bu bebeğinizin motor beceri koordinasyonunu ve dengesini geliştirmesi için çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu sebeple huzurlu vakit geçirmek ve bebeğinize güzel anılar bırakabilmek ebeveyn & bebek duygu bütünlüğünün eşsiz keyfine varabilmek için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Vizyonumuz

Little Boss Baby Spa & Massage olarak temel vizyonumuz içerisinde bulunduğumuz sektörde bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimlerini olumlu yönde etkilemek ve onlarla eğlenceli zaman geçirebilmenizi sağlamak. Yurt içinde ve dışında güvenilir bir marka olmak.

Misyonumuz

Merkezimize gelen her ailenin ve bebeğimizin merkezimizden mutlu ayrılmasını sağlamak.

Güleryüzlü,hijyenik,kaliteli ve sağlık dolu hizmet sunan merkezimizde bebeklerinize kendilerini evlerinde hissedebileceği sıcak bir ortam sunmak öncelikli misyonumuzdur.

Kaliteli, güleryüzlü, ayrıcalıklı, isteklerinizi karşılayan çalışma prensiplerimizle bebekleriniz ve siz sevgili ebeveynlerin keyif alacakları bir floating + süt banyosu ve masaj deneyimi sağlamak her zaman değişmez hedefimiz olmuştur.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?