Little Boss Baby Spa & Massage / Eskişehir
Close

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim ne zaman spaya başlayabilir?

Bebeğinizin göbek bağı düştüyse ve 4 kiloya ulaştıysa spa ve hidroterapi-floating seanslarımıza başlayabiliriz.

Seanslara gelirken yanımızda neler getirmeliyiz?

Merkezimizde bebeklerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler mevcuttur. Ebeveynlerimizin bebeğinin her zamanki çantasını hazırlayarak gelmesi yeterli olacaktır.

Kaç aya kadar bebeklere hizmet veriyorsunuz?

0-36 ay arasındaki tüm bebeklerimize hizmet vermekteyiz.

Fiyata dahil olan olan hizmetleriniz nelerdir?

Bebeğimizin hidroterapi ve masaj seansı,bebeğimizin süt banyosu,merkezimizde kullandığınız tüm ürünler ve anne el masajımız fiyatımıza dahildir.

Bebeğim suda üşür mü ?

Bebeklerimizin sağlığı açısından ideal oda sıcaklığı 24 ile 26 derece, su sıcaklığı ise 35-37 derece aralığında olmalıdır. Merkezimizde bu ısılar mevsim koşullarına göre sağlanmaktadır.

Jakuzideki suların temizliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Havuzlarımız her bebek için özel olarak arıtılmış su ile doldurulmaktadır.Seans bitiminde su boşaltılır ve bebeklerimize özel organik temizleyicilerle ve ve ozon makinamızla dezenfekte edildikten sonra bir sonraki seans için tekrar hazırlanır.

Seans ne kadar sürüyor?

Seanslarımız 1 saat sürmektedir. Ailemizi ortalama bir buçuk saat merkezimizde misafir etmekteyiz.

Nasıl randevu oluşturabilirim?

Bebek Spa merkezimiz ile, iletişim kanallarımızı kullanarak randevu oluşturabilirsiniz. Siz değerli ailelerimizi ve bebeklerimizi bekletmemek için randevu almanız gerekmektedir.

Merkezinizde kullandığınız ürünler nelerdir?

Merkezimizde Mambobaby boyun ve bel simitleri, Mustela & Florame masaj yağları Sleppy tek kullanımlık mayo bezler, tek kullanımlık mayo bezler, tek kullanımlık alt açma örtüsü ve havlularımız bulunmaktadır. Bebek havlularımız her bebekten sonra yıkamaya gitmekte bebekler için özel antialerjik ürünlerle dezenfekte edilip kullanılmaktadır.

İptal/İade Nasıl Oluyor?

Bebek spa merkezimize geldiğinizde, bebeğimiz suyu sevmiyorsa ve jakuziye girmek istemiyorsa, ücret talep etmiyoruz. Çoklu paket iptal işlemlerinde sevdiğiniz bir aileye paket devri yapabilirsiniz.

Fotoğraf ve video çekimine izin veriyor musunuz?

Bebek Spa, seans boyunca bebeğinizin fotograf ve video’sunu ÜCRETSİZ çekebilirsiniz. Sizin de izniniz doğrultusunda sosyal medya hesaplarımızdan paylaşım sağlıyoruz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Bebek Spa merkezimizde, isterseniz hizmet aldıktan sonra Nakit veya Kredi Kartı, İsterseniz gelmeden önce Havale/Eft yaparak ödeme sağlayabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?